01 лютого 2020 року у спорткомплексі СНУ імені Лесі Українки м. Луцьк відбулося урочисте відкриття І етапу Кубка України з чирлідингу та мажорет-спорту — 2020 «Замок Любарта». Змагання проводилися у двох основних видах: танцювальному та акробатичному. В кожному з цих напрямів є свої специфічні «відгалуження»: соло, дуети, команди.

«Шепетівська ЗОШ №1 та ГО «Cheer Planet» виїхала повним складом. Таким чином участь у змаганнях взяли 49 наших дітей у різних номінаціях. Ми щиро дякуємо нашим батькам, за надану спонсорську допомогу, завдяки якій ми змогли відвідати ці змагання», — розповідає Олексій Шуляков.

Яскраве дійство за участю майже 250 спортсменів із 6 регіонів України зібрало повний зал глядачів. 11 команд, учасники яких представляють різні вікові групи, продемонстрували увесь технічний «арсенал» чирлідингу. Отож призові місця посіли:

• Команда ЗОШ №1 «Little monkey» наймолодші наші учасники, посіли перше місце у номінації чирлідинг шкільна ліга, вікова категорія мініс.
  • Команда ЗОШ №1 «Black and white» — 2 місце у номінації чирлідинг шкільна ліга, вікова категорія мініс.
  • Команда ЗОШ №1 «Cheer Planet» — 1 місце у виді програми чирлідинг, вікова категорія юніори.
  • ГО «Cheer Planet» Дует Якобчук Марина та Ребекевша Уляна, які дебютували у програмі урбан денс, та посіли 2 місце, вікова категорія мініс.
  • ГО «Cheer Planet» Дует Зверева Даша та Наталя Стукало, які посіли перше місце в урбан чир, вікова категорія юніори.
  • Вид програми чир стант, ГО «Cheer Planet» команда «Cheer Planet» посіла перше місце: Віка Гурш, Даша Зверева, Богдана Сташевская, Стукало Наталя та Петренко Діана.
«Окрема подяка організаторам змагань, які були проведені на високому, професійному рівні: Андрію Боляку, Олександрі Боляк та Наталії Боляк», — підсумовує Олексій Шуляков.

Після першого етапу на команди чекає ще дуже багато роботи, адже попереду виступи в інших містах. А вже після них — фінальний етап, на якому відбудеться підведення підсумків набраних очок у різних номінаціях.