Службовці вимагали 1000 доларів США хабаря за оренду комунальної власності.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Нацполіції, слідчі слідчого управління поліції області та працівники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області викрили голову ОТГ та його заступника у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від підприємців області.

Встановлено, посадовці вимагали з місцевого підприємця 1000 доларів США хабаря за сприяння останньому у виграші аукціону з оренди приміщення комунальної форми власності, а також безперешкодне підписання договору оренди об’єкта.

У середу, 29 січня, було затримано заступника голови ОТГ, якому потерпілий передав 1000 доларів США неправомірної вигоди за вказівкою голови. Отримані ним кошти неправомірної вигоди правоохоронці виявили і вилучили з-під матрацу ліжка вдома у підозрюваного.

Вирішується питання про оголошення підозр обом фігурантам справи у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання запобіжних заходів.


Слідство триває. Встановлюються можливі факти хабарництва до викриття службовців поліцейськими. Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання викритій особі запобіжного заходу. 

За даними джерел незалежного громадського порталу, на хабарі затримано заступника Олешинського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Гуцалюка. Головою Олешинської ОТГ є Віталій Осядлий.
Департамент стратегічних розслідувань 
Національної поліції України 

Інші новини Шепетівки