«Це просто жах! А влада де? Моє дитинство і шкільні роки пройшли на цьому стадіоні. Який він був доглянутий! Скільки людей там займалися спортом! Проводилися концерти, зимою був каток. Людей багато! Це ж треба вміти так знищити! Жах! Боляче дивитися», – такі коментарі від учора почали з'являтися в соціальній мережі фейсбук.

Як вдалося з'ясувати у Шепетівській міській раді для кореспондентів видання «Є» на стадіоні «Локомотив», який перебуває на балансі дитячої юнацької спортивної школи, працівники комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» зрізали дерева. В процесі роботи потрощили лавочки. У 2015 році їх встановлювали силами громади. У цьому році їх поступово планують відновити. Скільки витратили коштів тоді і у скільки обійдеться відновлення лавок, у міській раді не повідомили.

«Дерева були в аварійному стані і представляли загрозу для відвідувачів. Про зрізання дерев було рішення виконавчого комітету. Роботи виконували працівники міського комунального підприємства. Ми розуміли, що частина лавок буде пошкоджено, але по-іншому не було можливості провести розчистку», – пояснює директор ДЮСШ Євген Рибак.

За його словами, як тільки закінчать проводити розчистку території стадіону від дерев і дозволять погодні умови, будуть відновлювати лавочки. Робитимуть це за рахунок коштів, які планують виручити від продажу деревини.


«Як тільки закінчимо вирізати дерева, приступимо до ремонту лавок. В нас вже є покупець на дерева, які зрізаємо, а якусь частину продамо на дрова. За ці кошти ми відремонтуємо лавочки. Сподіваємося, що коштів вистачить, а як ні, то може ще хтось зі спонсорів допоможе», – каже директор.

На офіційному сайті міської ради додають: «оскільки дерева знаходяться в складно доступному місці і під’їзд техніки до них ускладнений в процесі виконання демонтажних робіт частина лавочок була пошкоджена. Як тільки закінчать проводити розчистку території стадіону від дерев і дозволять погодні умови, лавочки будуть відновлені. Робитимуть це за кошти підприємства, яке виконувало демонтажні роботи та кошти, які планують виручити від продажу деревини».

Інші новини Шепетівки