25 січня 2020 року відбувся традиційний Відкритий чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. У змаганнях взяли участь 5 команд, а саме: Бердичівська ДЮСШ, Понінківська ДЮСШ, Новоград-Волинська ДЮСШ, Баранівська ДЮСШ, Шепетівська ДЮСШ. Загальна кількість учасників 77 чоловік.

Змагання проходили в дружній та теплій атмосфері. Вихованці тренера-викладача Медведя В.І. показали свою майстерність та чудову підготовку, виборовши 9 перших місць у різних вікових та вагових категоріях, це учні-спортсмени: Денисенко Катерина, Селєдуєва Світлана, Щекальов Олег, Громчак Олександр, Чешихіна Іванна, Ящук Олександр, Серьогін Тимур, Гогус Олег, Хоманець Ілля.

За підсумками змагань Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце, друге місце — Бердичівська ДЮСШ, ІІІ місце — Новоград-Волинська ДЮСШ.

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань, зичимо їм удачі та витримки на шляху до нових спортивних звершень! Висловлюємо слова щирої вдячності управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту за постійну фінансову підтримку у проведенні змагань.