25-26 січня 2020 року в м. Фастові (Київська область) проходить Всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність» присвячений пам’яті загиблого воїна АТО лейтенанта Івана Ступака. В рамках турніру учасники показуватимуть свою вправність у триборстві, фізичній та вогневій підготовці, та військовому рукопашному бою.

Організаторами виступають: ГО МВПСК "Каскад" (ГС ВОВПО) при підтримці управління культури та молоді, туризму і відділу фізичної культури та спорту Фастівської міської ради.

До участі у змаганнях допускалися вихованці військово-патріотичних організацій (гуртків), яким виповнилось 10-13 років. Кількість учасників в команді – 4 чоловіки.

«Перший день турніру «Бойова готовність» ім. Івана Ступака! Надважливий день для новачків, що вперше приймають участь у змаганнях військово-спортивного напряму! Майже всі учасники нашого клубу вперше на змаганнях. Вони молодці!!! Побороли себе і показали перші результати! Попереду ще два етапи. Вірю в кожного!!!», – розповідають у Шепетівському клубі національно-патріотичного виховання молоді «23».

Бажаємо удачі нашим землякам!

Інші новини Шепетівки