Сьогодні 25 січня стартував чемпіонат області з футзалу. Першими в боротьбу вступили команди з групи "Північ".

Результати матчів до Вашої уваги:


Турнірна таблиця ЧО з футзалу групи "Північ" станом на даний час має такий вигляд:


ДЮСШ (Ізяслав) – «Декорленд» (Славута) – 1:4 (1:1)
Голи: Тютюнов (4) – Іваненко (12), Семенюк Максим (24, 39), Самойлюк (31).
ДЮСШ (Ізяслав): Слобоженюк, Тютюнов, Костушевич, Рабчевський, Григорук, Безкоровайний, Скороход, Євсєєв, Семенюк Ігор.
«Декорленд» (Славута): Шуль, Дудар, Антонюк, Баландюк, Сорока, Самойлюк, Зінчук, Семенюк Максим, Іваненко, Кудрик, Карданов, Сіліщев.
Попередження: Євсєєв (32).
______________________________________________________________________
«Еліта» (Пасічна) – «Темп» (Шепетівка) – 1:7 (1:4)
Голи: Марущак (4) – Темнюк (8, 18, 29-пен, 36), Майдачевський (13, 34), Гордилюк (14).
«Еліта» (Пасічна): Базелюк, Барбакар, Гноянко, Гончар, Гуменюк, Лусовіч, Марущак, Стецюк, Томашек, Шевчук, Щерблюк Анатолій, Щерблюк Ігор.
«Темп» (Шепетівка): Сидорчук, Давидюк, Майдачевський, Скрипка, Гордилюк Олександр, Темнюк, Назарук, Панасюк.
Попередження: Марущак (32).
______________________________________________________________________
«Декорленд» (Славута) – «Случ» (Старокостянтинів) – 11:0 (6:0)
Голи: Самойлюк (3), Сіліщев (5), Сорока (9, 14, 18, 33), Іваненко (16, 38), Кудрик (23, 30), Антонюк (39).
«Декорленд» (Славута): Шуль, Дудар, Антонюк, Баландюк, Сорока, Самойлюк, Зінчук, Семенюк Максим, Іваненко, Кудрик, Карданов, Сіліщев.
«Случ» (Старокостянтинів): Сторожук, Залевський, Чубенко, Терещук Дмитро, Загоруйко, Демчишин, Терещук Владислав, Круторогий.
Попередження: Залевський (14), Зінчук (28).
______________________________________________________________________
«Темп» (Шепетівка) – ДЮСШ (Ізяслав) – 10:4 (6:2)
Голи: Майдачевський (3, 8, 24, 31, 36), Скрипка (6), Назарук (10), Темнюк (14, 19), Гордилюк Олександр (39) – Тютюнов (9, 32), Безкоровайний (16, 38).
«Темп» (Шепетівка): Сидорчук, Давидюк, Майдачевський, Скрипка, Гордилюк Олександр, Темнюк, Назарук, Панасюк.
ДЮСШ (Ізяслав): Слобоженюк, Тютюнов, Костушевич, Рабчевський, Григорук, Безкоровайний, Скороход, Євсєєв, Семенюк Ігор, Мох.
Попередження: Скрипка (24).

Нагадаємо, на першому етапі команди розподілені на дві групи за територіальним принципом, які зіграють двоколовий турнір.