Кожен патріот своєї Батьківщини має знати її історію та національні традиції. Адже не даремно писав видатний поет М.Т. Рильський: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

Вихованці Шепетівського міського ЦЕНТУМ доводять, що вони є достойними нащадками козаків та добре знають їх історію. Вже вдруге учні закладу взяли участь в інтерактивному конкурсі «Я – козацького роду!», який відбувається під гаслом: "Козацькому роду нема переводу!" та включає в себе, в основному, питання з історії України. В конкурсних завданнях зверталась велика увага на козацтво, його роль як в житті тогочасної української спільноти так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після офіційної ліквідації його Катериною ІІ.

За результатами участі в конкурсі вихованці гуртків «Плетіння з верби» (керівник гуртка Коленчук О.І.), «Лікарські рослини» (керівник гуртка Чумак І.М.), «Фотонатуралісти» (керівник гуртка Філюк О.В.) отримали три перших та п’ять других місць.
ЦЕНТУМ м. Шепетівка 

Інші новини Шепетівки