Педагогіка партнерства: нетрадиційні форми проведення батьківських зборів. Над таким питанням працювала міська творча група "Педзнахідки" 23 січня 2020 року у СШ-інтернаті. Працюючи у групах (вчителі, директор, батьки, психолог), прийшли до спільної думки: тільки в співпраці можна досягти успіху!

А які батьківські збори вам сподобаються більше? Коли батьки приходять на визначену зарання годину, сідають за парти і протягом 40-ка хвилин слухають про успіхи та невдачі своїх дітей? Чи, можливо, вам імпонують батьківські збори, де вчителі разом з батьками п’ють чай, грають в ігри, спілкуються із психологом чи дають майстер-класи?

Фахівці Нової Української Школи стверджують, що інтерактивні батьківські збори насамперед ґрунтуються на принципі партнерства та діалогу. Сенс полягає в тому, щоб не нав’язувати учасникам погляди вчителів, а спонукати шукати власний вихід із ситуації, знайомитись та вчитись взаємодіяти колективом. Більше порад від НУШ можна переглянути ТУТЗа матеріалами Управління освіти Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки