Мажоритарник з округу №190 Олексій Жмеренецький потрапив до складу української делегації політиків, котра відвідала економічний форум у Давосі. Профінансував поїздку та проживання український олігарх Віктор Пінчук. 

Пряма мова:
- (нардеп) виграв конкурс і за рахунок фонду їду, поїхав.
- за рахунок фонду Віктора Пінчука?
- (нардеп) да.
- нічого крамольного не бачите, коли там олігарх фінансує якусь там діяльність, хай не в робочий час, але народного депутата?
- (нардеп) я брав участь у відкритому конкурсі подав заявку, ну будь-хто міг це зробити, яка різниця? Якщо конкурс є то хтось їде за ці кошти. 
- віддячувати нічим не треба буде?
- (нардеп) ні. 


Своєю чергою, нардеп від "Слуги народу" Єлизавета Ясько запевнила, що це "офіційне відрядження". Але після того, як журналіст уточнила, що офіційні відрядження відбуваються коштом українських платників податків, Ясько сказала, що вся інформація є у їхнього керівника і її помічників, і що вона "не може знати всі деталі своїх відряджень". Після ще кількох запитань Ясько заявила, що поїздку організували "сторонні фонди, які запрошують учасників на цей форум", і підтвердила, що серед них є і Фонд Пінчука.За матеріалами Української правди 

Інші новини Шепетівки