22 січня 2020 року в міській бібліотеці №1 відбувся урок історичної пам’яті «Соборність рідної землі – основа нації й держави».

В історії кожного народу є вікопомні дати, що не втрачають своєї значимості з плином часу. Одна із них – День Соборності України, який відзначають 22 січня. Вже стало традицією в цей день згадати ці події, людей, завдяки яким вони відбулися. Учні 11-А класу школи-гімназії обговорювали ці події в міській бібліотеці разом із Зіною Романівною, яка зробила цікавий екскурс у той період.

Учні стали учасниками вікторини, продемонстрували знання з історії країни цього періоду. Проведена цікава паралель між подіями сьогоднішнього дня і значенням єдності країни. Одинадцятикласники Лучко Валерія, Мікушина Людмила, Грінчук Анастасія, Безштанько Ангеліна, Янишевська Ольга виразили свою громадянську позицію щодо ролі кожної людини у житті країни, небайдужості і відповідальності за свої дії. Молодь розуміє, що майбутнє залежить від їх активної життєвої позиції.

Сьогодні соборність передбачає об’єднання всіх етнічних земель та духовне єднання всього населення країни. Учасники активно долучилися до заходу а також висловили власну думку на питання: «Що я можу зробити для України?». Також прозвучали вірші про Україну, що читали самобутні поети краю – Галина Кашинська та Марія Карнаух.

Захід підготувала і провела провідний бібліотекар Зінаїда Романюк.


За матеріалами блогу міської бібліотеки №1 

Інші новини Шепетівки