До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя Шепетівського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 125 (заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що 31.12.2019, обвинувачений, вступивши у словесний конфлікт зі своєю співмешканкою, який виник на грунті раптово виниклих неприязних відносин, наблизившись до потерпілої, умисно наніс кулаком послідовно удар в око та удар в ділянку верхньої губи і носа, після чого у конфлікт втрутився Х., який припинив неправомірні дії обвинуваченого.

В результаті умисних протиправних дій потерпілій заподіяно легкі тілесні ушкодження, як такі, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Нагадуємо, що санкція ч. 2 ст. 125 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправних робіт на строк до одного року, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки