Сьогодні, 17 січня 2020 року, з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Шепетівки міський голова Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі громадян взяли перший заступник міського голови Володимир Вихівський та працівники підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

До посадовців звернулися мешканці будинків по проспекту Миру щодо виділення коштів на експертизу та капітальний ремонт ліфтів у їхніх багатоквартирних будинках. Заявникам повідомили, що дане питання буде розглядатися на наступному засіданні сесії міської ради.

Наступні заявники звернулися щодо перешкоджання їм у доступі до приватної земельної ділянки та їхнього нерухомого майна, а інших під’їзних шляхів до ділянки немає. У ході розмови дійшли висновку, що вирішення даного питання можливе лише в судовому порядку.


Також цього дня громадяни зверталися з питаннями, які стосувалися: фінансування пільгових ліків, встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних будинках, впорядкування дитячих майданчиків, роботи управлінських компаній, прочистки зливової каналізації, підсипання вулиці та видалення дерев.

За результатами прийому Михайло Іванович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.
Пресслужба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки