16 січня своє 90-річчя від дня народження відзначили жителька Шепетівки Клара Михайлівна Максимчук та Григорій Прохорович Грицишин.

Клара Михайлівна народилася у селі Троянка Теофіпольського району Хмельницької області. З 1942 по 1953 рік працювала в колгоспі ланковою. Після заміжжя 6 років проживала у Криворму Розі, де її чоловік працював у шахті. Після повернення пропрацювала 7 років колійницею на станції Шепетівка-Подільська. Жінка має 3 доньок, 5 внуків та 5 правнуків.

Григорій Прохорович народився 15 січня 1930 року у селі Жилинці Ярмолинецького району Хмельницької області, де проживав до 1950 року. Згодом був призваний для проходження військової служби та 5 років прослужив у Фінляндії. Після повернення додому – одружився, має доньку та сина, а також 5 внуків та 6 правнуків. Також у цей період почав працювати у Шепетівці в лісовому господарстві. Понад 30 років Григорій Прохорович працював водієм лісовоза.

За дорученням міського голови Михайла Полодюка з ювілейною датою ювілярів прийшли привітати керуючий справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради Василь Рачук та голова міської ради організації ветеранів України Олег Герасименко. Гості вручили іменинникам подарунки та квіти, побажали міцного здоров’я та бадьорості, добробуту, злагоди в оселі та довгих і щасливих років життя.


За матеріалами Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки