Всеволод Нестайко – хто не знає цього сонячного українського письменника? Його твори добрі, світлі, з неповторними життєвими кумедностями, а подекуди з цікавими фантастичними елементами. Вони сповнені дитячої щирості і мудрості, вони – про важливе в усі часи – дружбу, добро, любов.

Книжками Нестайка, написаними в дуже різних жанрах, зачитується вже не одне покоління читачів. Всеволоду Зіновійовичу Нестайку в цьому році виповнилося б 90 років. З нагоди цього, до Шепетівської міської бібліотеки для дітей завітали учні 3-4 класів школи-гімназії. 

Бібліотекар розповіла про повість-казку "Дивовижні пригоди в лісовій школі", за яку в 1982 році Всеволод Нестайко був удостоєний премії імені Лесі Українки. Сповнена гумору розповідь про веселих та дотепних однокласників лісової школи, їхні пригоди та кумедні випадки – це просто втілення найкращих емоцій та радості для дитини. Казковий світ Нестайка заворожує. Він настільки добрий та життєрадісний, що повертатися до нього хочеться знову й знову.Інші новини Шепетівки