З метою привернення уваги дітей та учнівської молоді до проблем охорони птахів і їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Українським товариством охорони птахів щорічно проводиться Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року». У 2019 році птахом року був оголошений грак.

Вихованці гуртків «Світ птахів» та «Декоративне птахівництво» Шепетівського міського ЦЕНТУМ (керівник гуртків Ковальчук А. О.) активно долучилися до участі в Акції. Протягом року діти спостерігали за поведінкою граків, вивчали їх біологічні особливості під час проведення екскурсій, тематичних занять. Також були проведені різноманітні конкурси, практичні заняття, пізнавальні ігри, просвітницькі заходи, спрямовані на пропаганду бережливого ставлення до довкілля, збереження видового різноманіття птахів.

За підсумками роботи журі акції, вихованці закладу стали переможцями Всеукраїнської природоохоронної акції «Грак - птах року 2019» і нагороджені грамотою НЕНЦУМ МОН України за зайняте І місце та змістовну природоохоронну, дослідницько-пропагандистську, практичну та екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів.


За матеріалами ЦЕНТУМ м. Шепетівка 

Інші новини Шепетівки