«Свято Різдва – найзначиміше зимове свято і починає відзначатися з 7-го січня за новим стилем. Це свято приходить до людей в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок, співі хорів. Небо і земля славлять Різдво Христове», – такими слова розпочала народознавче свято «Колядують зорі на Різдво» ведуча Зінаїда Романюк, провідний бібліотекар, яке відбулося 15 січня 2020 року в міській бібліотеці №1, в рамках клубу «Активне довголіття».

Програма була дуже святкова і насичена різноманітними Різдвяними дійствами та сюжетами: дзвеніли колядки та щедрівки, віншування та посипання, пісні та вірші, побажання та поздоровлення, розповіді про свята та традиції і, навіть, були корисні поради від сімейного лікаря Ольги Гринішено – як правильно харчуватися у святкові дні.

У святі взяли участь фольклорний колектив Шепетівського клубу залізничників «Джерело» (керівник Журавльова М. І,), самобутні поети літературно - мистецької студії «Доля» - Кравчук Н. Д., Палій М. П., Марходей М. М., та ін., (керівник Кухарук В. І.), вчителька ЗОШ №4 Бойчук В. Я., та учні цієї школи. Також були присутні представники Благодійного Фонду« Інституту солідарності громад Романа Мацоли» - Телюк В. І., Паразінська Л. О., Закасовська І Г., а також учасники хору «Ветеран» МБК та громадськість міста.


Блог міської бібліотеки №1 м. Шепетівка 

Інші новини Шепетівки