Сьогодні, 14 січня, до Ізяславської центральної районної лікарні завітав Анатолій Ковальчук - представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання»).

Це вже другий дарунок від Фонду для громади Ізяславського району. Перша допомога була надана в жовтні 2019 року. Тоді Анатолій Ковальчук передав обладнання на суму 25 тис. грн.. Перебуваючи на малій батьківщині, була проведена зустріч із головним лікарем Ізяславської центральної районної лікарні Олександром Агапієм, який розповів про першочергові потреби дитячого відділення Ізяславської ЦРЛ. Відразу ж був надісланий лист до Фонду з проханням розглянути можливість надання благодійної допомоги для придбання лікувальних приладів. Згодом надійшла позитивна відповідь, а через деякий час - повідомлення про обсяг наданих коштів.

І в день святого Василя, старого Нового року, у пологовому відділенні відбулась символічна передача лікарні придбаного апарату - інкубатора для новонароджених YP-920, вартістю 300 тисяч гривень.

У квітні цього року очікується приїзд делегації представників Міжнародного благодійного  фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») із Великобританії на Ізяславщину для розгляду подальшої співпраці.
За матеріалами Ізяславської райдержадміністрації 

Інші новини Шепетівки