Традиція колядувати, вітати з народженням Ісуса Христа та бажати всього найкращого один одному у Новому році збереглась і донині. Від сходу до заходу, від півночі до півдня, сьогодні по всій нашій рідній українській земля лунають колядки та щедрівки, що прославляють народження Спасителя, який явився світу для спасіння роду людського. 

Щоб підтримувати ці гарні народні традиції з року в рік, до офісу Державного підприємства «Шепетівський лісгосп», приходять колективи шкіл, церков та аматорських ансамблів, щоб радо привітати лісівників з циклом Новорічно-Різдвяних свят та поколядувати, віншувати, посівати на щастя, на добро та інші життєві гаразди. 

От і вчора, в переддень Нового-Старого року до працівників ДП «Шепетівський лісгосп» завітав фольклорний ансамбль клубу «Залізничник», - повідомляє пресслужба підприємства. Щедрівками та колядками, а також театралізованим дійством вони привітати колектив зі святом, бажаючи усім людям здоров'я, радості і любові!


Своєю чергою, до співробітників 21 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Хмельницькій області завітали колядники церкви «Віри Надії та Любові», що в м. Шепетівка - розповідають рятувальники.

За давньою українською традицією колядники співали рятувальникам колядки та щедрівки, бажали миру й злагоди, щастя, радості, усіляких гараздів, наснаги до нелегкої роботи рятувальникаРятувальники завжди раді приймати таких гостей, адже вони приносять із собою масу позитиву і теплих емоцій. Колядки та щедрівки з побажаннями миру, злагоди й порозуміння в родинах, що пролунали з уст колядників, нікого не залишили байдужими.


Інші новини Шепетівки