Сьогодні, 10 січня 2020 року, заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук провів засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Причиною засідання послугувала вимога Мінрегіону щодо обов’язкового резервування 10% коштів, які виділено для Хмельниччини з ДФРР, на реалізацію проектів-переможців “Всеукраїнського громадського бюджету”. 

Оскільки загальна сума коштів, що буде виділена з ДФРР для Хмельницької області, складатиме 286 млн. 854,5 тис. грн., то з них 28,7 млн. грн. має бути зарезервовано. Так як на минулому засіданні кошти було на 100% розподілено на перехідні об’єкти, виникла необхідність переглянути суми фінансування.

Відповідно до пропозицій управління регіонального розвитку та будівництва ОДА для вивільнення необхідної суми членам комісії було запропоновано змінити фінансування по чотирьох об’єктах., зокрема:
  • на 1,4 млн. зменшити його для проекту реконструкції очисних споруд смт. Віньківці; 
  • на 10 млн. грн. – на проект реконструкції навчального корпусу школи в м. Славута;
  • на 2,5 млн грн. – на проект реконструкції школи у с. Закупне; 
  • на 15 млн. – на проект будівництва обласної дитячої лікарні.
Розглянувши та обговоривши запропонований перерозподіл, члени комісії підтримали його шляхом голосування.


Також, зважаючи на важливість для області такого об’єкта, як обласна дитяча лікарня, окремо до рішення комісії включили пункт щодо того, що усі кошти, які можуть бути вивільнені у разі уточнення проектно-кошторисної документації чи економії, будуть в першу чергу спрямовуватися саме на фінансування її будівництва.  

Нагадаємо: попереднє засідання комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в облдержадміністрації відбулося 26 грудня 2019 року.
За матеріалами Хмельницької ОДА 

Інші новини Шепетівки