За позовом Приватного акціонерного товариства «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» до Шепетівської міської ради  про визнання протиправним та скасування рішень Хмельницьким окружним адміністративним судом були визнані протиправними та скасовані рішення Шепетівської міської ради про «Про внесення змін до порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян» від 21 грудня 2018 року та 5 квітня 2019 року.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції  Шепетівська міська рада подала апеляційну скаргу до Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Суд апеляційної інстанції залишив апеляційну скаргу без задоволення, а рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 30 липня 2019 року – без змін.


Нагадаємо: приватне акціонерне товариство "Шепетівське автотранспортне підприємство 16807" звернулося до суду з адміністративним позовом до Шепетівської міської радив якому просило:
  • визнати протиправним рішення LII сесії Шепетівської міської ради VII скликання від 21 грудня 2018 року № 23 "Про внесення змін до Порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян";
  • визнати протиправним та скасувати рішення LV (позачергової) сесії Шепетівської міської ради VII скликання від 05 квітня 2019 року № 2 "Про внесення змін до Порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян".

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначав, що всупереч умовам договорів та нормам закону (ст. 29, 37 ЗУ "Про автомобільний транспорт"), в оскаржуваному рішенні Шепетівської міської ради передбачено порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян лише за перевезення пасажирів у звичайному режимі руху. Вказане рішення міської ради, на думку позивача, у період його дії, фактично припинило відшкодування коштів на пільговий проїзд мешканців міста в автобусах у режимі маршрутного таксі. Зазначене рішення, на час його чинності завдало значної шкоди позивачу.
За матеріалами Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки