Заупокійна панахида по Сергію Рацуну відбудеться 9-го січня о 10.00. за адресою: м. Славута, вулиця Сокола,15/б. 

Церемонія громадського прощання відбудеться об 11.30. в міському Палаці культури.

Поховання відбудеться на "Новому кладовищі" міста Славути - повідомляє  Рідна Славутчина.

Нагадаємо: напередодні Різдва, 06 січня 2020 року, 93 бригада Холодний Яр понесла важкі втрати. Вночі на Луганщині постріл окупанта обірвав життя бійця України старшого солдата Рацуна Сергія Петровича, жителя міста Славута. Він отримав кульове поранення у голову, яке виявилося несумісне з життям. Боєць знаходився на бойовій позиції в окопі. Сергій був у засобах захисту, але, на жаль, вони не врятували. 


Сергію було 43 роки, родом із села Москвитянівка Хмельницької області. Він був механіком-водієм одного з механізованих батальйонів. Мобілізувався на початку 2014 року до лав 128-ї окремої гірсько штурмової бригади (Закарпатський Легіон), воював у Дебальцево. У травні 2016 приєднався до 93 бригади, брав участь у боях у Кримському, Новотроїцькому, а також біля Авдіївки, постійно подовжуючи контракт. Цього року брав участь у навчаннях "Combined Resolve" у Німеччині.

Побратими пригадують Сергія як дуже веселу й оптимістичну людину. Він був дуже товариським, жартівливим і ніколи не сумував. Дуже гордився донькою Софійкою, фото якої стояло на заставці смартфону. Також у Сергія залишилися мама і брат.

Бригада висловлює глибокі співчуття рідним Сергія. Ми сумуємо разом з вами. Слава Герою!
93-тя ОМБр Холодний Яр 

Інші новини Шепетівки