Наприкінці минулого року у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції почали з’являтися електроні декларації кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій Хмельницької області. Передусім, варто зазначити, що цей список є попереднім, адже декларації кандидатів на цю посаду можуть з’являтися й надалі. Крім того, не відомо, чи саме ці люди очолять райдержадміністрації, адже остаточне рішення - за президентом.

Як повідомляють кореспонденти сайту «Є» на посаду голови Шепетівської райдержадміністрації претендують два кандидата.

Так на сайті НАЗК наразі опубліковано дві декларації кандидатів на посаду. Першу 11 грудня 2019 року подав Биков Віталій ПетровичЗгідно з нею, він офіційно проживав у Шепетівці. Віталій Биков працює директором комунального підприємства «Шепетівкаводоканал». На цій посаді йому у 2018-му нарахували 239 тисячі 127 гривень. Офіційно він не володіє жодними корпоративними правами. 

Другу декларацію кандидата на посаду подав 23 грудня 2019 року Ямчук Михайло ДмитровичЗгідно з нею, він офіційно проживав у селі Українка Білогірського району. У 2018-му Михайлу Ямчуку нарахували у районному комунальному підприємстві «Білогірське бюро технічної інвентаризації» 113 тисяч 267 гривень зарплатні за основним місцем роботи. Офіційно він не володіє жодними корпоративними правами.
За матеріалами "Є" портал

Інші новини Шепетівки