Рятувальники Житомирщини повідомили, чоловік зазнав тяжкої травми через феєрверк, що різко вибухнув. Наразі він у реанімації. В коментарях українці обурювались, чому поліція не реагувала на канонади феєрверків, якщо це заборонено? Своєю чергою Міністерство внутрішніх справ України на своїй офіційній сторінці в мережі фейсбук повідомляє наступне:

Рішення про заборону піротехніки приймають міські чи сільські ради, кожна окремо. Наприклад, 27 грудня, Шепетівська міська рада заборонила використання піротехніки до закінчення ООС, тобто до нашої перемоги.

Однак, відповідні зміни до Кримінального, Кримінально-процесуального та Кодексу про адмінпорушення щодо відповідальності за запуск салютів не вносилися.

Відповідно до Адміністративного кодексу, поліція лише слідкує за тим, щоб піротехніка продавалась із сертифікатами якості.

Громадянам України нагадуємо, у нашій країні йде війна, і смертельні вибухи лунають відразу в двох областях. Давайте будемо утримуватися від запусків феєрверків. Прибережемо всю піротехніку до звільнення Криму та Донбасу від окупації.
За матеріалами МВС України

Інші новини Шепетівки