26 грудня в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Жодного нового проєкту наступного року для Хмельниччини не профінансують, хоча за попередньою інформацією обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік, передбачений Мінрегіоном  як головним розпорядником коштів  для Хмельницької області, залишиться на рівні минулого року та становитиме 287,161 млн. гривень. .

Загалом, на засіданні було затверджено список із 28 проєктів, 18 із яких мають бути реалізовані вже у 2020 році. Робота над усіма ними розпочалася раніше. Наступного року вона має продовжитися.

Чому ж будуть профінансовані лише старі проєкти, і жодного нового? Виявляється, Мінрегіон вніс певні зміни в підходах до фінансування. Оскільки затягування процесу будівництва тягне за собою досить відчутне його здорожчання, то Мінрегіон буде перераховувати гроші на ті, проєкти, які вже будуються.

Щодо тих проєктів, які мають реалізуватися вже у 2020 році, то це школи-довгобуди в населених пунктах в Залужжя Білогірського району та Корчик Шепетівського району; школи в селі Жердя та смт. Закупне Чемеровецького району, смт. Стара Синява Старосинявського району, в смт. Сатанів та с. Лісоводи Городоцького району, у містах Деражня та Дунаївці; дитячі навчальні заклади у населених пунктах Малий Правутин Славутського району та Давидківці Хмельницького району; будинки культури в смт. Понінка Полонського району та с. Берездів Славутського району; стадіони у м. Кам’янець-Подільський та смт. Наркевичі Волочиського району та смт. Чемерівці Чемеровецького району; водопровідні мережі на території м. Полонного та очисні споруди в смт. Віньківці Віньковецького району. 
Інші новини Шепетівки