Шепетівський міськрайонний суд визнав винною обвинувачену в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого (частина 2 статті 121 Кримінального кодексу України) та призначив їй покарання – 7 років позбавлення волі.

«Підстав для застосування ст.69 КК України суд не вбачає з огляду на відсутність у справі достатньої сукупності обставин, що пом'якшують та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину», – ідеться у вироку суду.

У ніч на 3 вересня цього року 44-річна жителька Шепетівки у пошуках свого співмешканця прийшла до квартири потерпілої. Після наполягання та таки впустила жінку до оселі, запевнивши, що її коханого там немає. Проте той таки знайшовся – на балконі. Від співмешканки отримав ляпаса, а от господиню квартири після кількох ударів в обличчя вона за волосся виволокла на коридор. Коли від чергового удару жінка впала на бетонну підлогу сходової площадки й втратила свідомість, обвинувачена за одяг стягнула її сходами на перший поверх.

Чоловік після безуспішної спроби примирити жінок пішов додому. Від отриманої відкритої черепно-мозкової травми 38-річна шепетівчанка померла наступного дня в лікарні.

У суді обвинувачена свою вину визнала, запевнила, що такого розвитку подій не чекала. Злочин вчинила на емоціях, бо дуже кохала свого співмешканця, а потерпіла зневажливою поведінкою її дуже розізлила.

«Суд відхиляє твердження сторони захисту про вчинення злочину в стані сильного душевного хвилювання, оскільки, згідно з даними висновку комплексної судової психолого-психіатричної експертизи, такий стан об’єктивно не підтверджений. Суд приходить до висновку, що вона цілеспрямовано завдала ударів в обличчя та протягнула потерпілу, яка перебувала в безпорадному стані і не могла чинити опір, вниз по східцях, з застосуванням значної фізичної сили», – зазначає суд у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Інші новини Шепетівки