22 грудня о 15:00 біля головної ялинки міста на площі Т.Шевченка відбулась акція передачі Вифлеємського вогню миру та благодійна акція «Різдвяна свічка» від фонду Карітас Україна. Усі присутні мали змогу придбати свічки, декоровані руками підопічних Карітасу – людьми з обмеженими можливостями.

Завдяки  пластунам шепетівчани  взяли участь в акції вже вп’яте. Долучившись до акції ми об’єдналися з іншими християнами всієї Україні та Європи.

Участь в акції взяли  заступник міського голови Наталія Стасюк, голова ГО «Пласт» у місті Шепетівка Марина Ложкіна, працівники виконавчого комітету міської ради та шепетівчани.

До присутніх звернулась заступник міського голови Наталія Стасюк, яка привітала присутніх зі святами подякувала пластунам за Вогонь, який символізує мир, радість та об’єднує всі регіони України, у цей складний для України час. Також зауважила, що ми маємо пам’ятати, що саме завдяки українським воїнам, які боронять Україну на сході, ми можемо так збиратися, займатися передсвятковими клопотами та весело їх відзначати. Наталія Василівна побажала усім щоб цей вогонь зігрів кожну оселю та родину добром, радістю та любов’ю.
Традиційно, напередодні Різдва Христового, пластуни проводять всеукраїнську акцію «Вифлеємський вогонь миру». Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, ставши для багатьох з нас невід’ємною частиною святкування Різдва.

Щороку завдяки благодійній акції «Різдвяна свічка» сотні дітей мають можливість брати участь в літніх оздоровчих таборах, відвідувати пізнавальні екскурсії, долучатись до роботи навчальних груп, творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організовувати особливі свята, бути отримувачами адресної допомоги.

Також на площі пройшов концерт «Пісенне мереживо» хорового колективу «Ветеран» міського будинку культури.

За матеріалами сайту Шепетівської Міської Ради

Інші новини Шепетівки