Розпочався новий 2019 рік, затверджені державні та місцеві бюджети, а це означає, що відбувається розподіл коштів на потреби держави в цілому та міста зокрема. 

Ремонт доріг, на наш суб’єктивний погляд, це всеукраїнська біда, і шепетівські дороги тільки підтверджують це твердження. Кожного року ситуація лишається більш менш стабільно незмінною: великі ями та маленькі ямки на центральних дорогах, відсутній асфальт і сучасні тротуари на другорядних шляхах. Саме тому нам стало цікаво, які саме дороги і де влада планує ремонтувати цього року. Ми підготували і надіслали до виконавчого комітету Шепетівської міської ради запит щодо визначення переліку доріг міста Шепетівка для капітального та поточного ремонту, а також про витрати та строки його виконання.

Наводимо цитату із листа-відповіді:

16 січня 2019 року постійною депутатською комісією з питань розвитку промисловості, ЖКГ, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку визначено на 2019 рік видатки на поточний ремонт доріг міста по загальному фонду бюджету міста:

  • на поточний ремонт тротуарів - 2 604 000 грн;
  • на поточний ремонт доріг - 1 796 000 грн., з яких на ямковий ремонт доріг - 1 396 000 грн.;
  • на грейдерування з додаванням щебеню - 400 000 грн.
Капітальний ремонт вулиць міста не планується через заблоковані бюджетні рахунки.

Як бачимо капітального ремонту чекати не варто, ремонту суцільним покриттям, як робилось в 2017 році по вулиці Героїв Небесної Сотні, Старокостянтинівському шосе та вулиці Судилківській, також не буде.

Радує що гроші виділені на ремонт тротуарів, вони дійсно цього потребують.

Ну а ямковий ремонт? Він скоріше нагадує хазяїна, який замість ремонту будинку, кожного року його фарбує.

Інші новини Шепетівки