На Ізяславщині  поліцейські спільно з і службою у справах дітей, представникам міської ради перевіряли умови проживання дітей.

Днями працівники  відділення поліцейської діяльності№2  Шепетівського РУП спільно зі Службою у справах дітей, Центром надання соціальних послуг Ізяславської міської ради провели рейд «Сім’я» на території сіл Білеве та Припутні, що на Ізяславщині.

Під час рейду перевірили умови проживання та забезпечення прав дітей у 5 сім’ях, в яких виховується 16 дітей, у тому числі 1 сім’ю, що перебуває у складних життєвих обставинах. 

Особливу увагу приділили профілактичній роботі з  батьками щодо відповідального ставлення до виховання, навчання та утримання дітей.
Правоохоронці вкотре попереджають, що у разі недбалого ставлення до виконання своїх обов’язків, батькам загрожує адміністративна та кримінальну відповідальність. 

За результатами рейду складено відповідні акти та ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 2 матерів за невиконання батьківських обов’язків.Шепетівське районне управління поліції 

Інші новини Шепетівки