4 липня з нагоди відзначення 6-річниці  Національної поліції України на базі ВПД№2 Шепетівського РУП відбулось урочисте відкриття культурно-освітньої установи.

У заході прийняли участь заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Андрій Репчонок, заступник начальника управління – начальник відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції в Хмельницькій області Тарас Гуменюк, начальник Шепетівського РУП Анатолій Чубенко.

Експонати, що представлені у музеї, відображають діяльність правоохоронних органів України від часів Київської Русі до сьогодення. Документально-речові матеріали розкривають характер і особливості роботи української поліції, її роль у державотворчих процесах, охороні громадського порядку, боротьбі зі злочинністю.

У фондах музею зібрано понад 2 тисячі експонатів, які висвітлюють процес утворення поліції. 

В експозиції представлені фотографії, документи та особисті речі працівників системи МВС, воїнів – афганців, миротворців що працювали на Ізяславщині, їх відзнаки; зразки озброєння та форменого одягу різних історичних періодів; часописи МВС.

Експонуються колекції холодної та вогнепальної зброї, вилученої у злочинців, підроблених грошей та документів, а також інструментів, за допомогою яких вони виготовлялися, матеріали резонансних кримінальних справ, речові докази тощо.

«Щиро вдячний ветеранам громадської організації «Пенсіонери та ветерани правоохоронних органів та інших силових структур»,а особливо їх очільниці - спеціалісту СПЗ УКЗ ГУНП в Хмельницькій області Юлії Миколаєнко за організацію збору експонатів , - наголосив очільник поліції Шепетівщини Анатолій Васильович, - була проведена фундаментальна робота. Музей справляє незабутнє враження, представлені експонати занурюють нас у атмосферу минулого та одразу приковують увагу відвідувачів».


«Створення чергової філії музею Національної поліції Хмельниччини – це ще один крок до подолання стереотипів щодо поліції як карального органу, - зауважує підполковник поліції Тарас Гуменюк, -  головна мета функціонування музею - це формування серед населення позитивного іміджу співробітників поліції, пропаганди їх самовідданості та героїзму. Я радий, що наразі ізяславчани матимуть можливість познайомитись зі славетною історією правоохоронців - земляків»

У музеї можна насолодитися історичними знахідками , відчути  енергію та атмосферу часів Другої світової війни, доторкнутись до особистих речей видатних міліціонерів  Ізяславщини, почути захоплюючі розповіді екскурсоводів про невідомі до сьогодні життєві історії видатних ізяславчан, що віддали своє життя Батьківщині під час служби.

Будемо надзвичайно раді зустрічі з Вами!Запрошуємо усіх бажаючих.Шепетівське районне управління поліції 

Інші новини Шепетівки