Надвечір 25 червня на Хмельниччині вирувала негода, наслідки якої довелося ліквідувати черговим караулам ДСНС області.

Так, о 19:57 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильних поривів вітру на вул. Будівельників у м. Нетішин впало дерево на опору лінії електропостачання. Прибувши до місця виклику надзвичайники 8 Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою спец обладнання розкрижували повалене дерево.

Наступне повідомлення надійшло о 20:00 до ДСНСівців 7 ДПРЧ. Як з’ясувалося, поблизу бризгальних басейнів ВП ХАЕС впало дерево та перекрило проїзд до них. Бійці ДСНС за допомогою бензопил розрізали та прибрали повалене дерево.

О 20:08 надзвичайники 8 ДПРЧ прямували на вул. Миру в м. Нетішин для розчищення проїжджої частини від двох повалених дерев, а о 20:14 рятувальники прибрали повалене дерево на вул. Михайлова.

О 20:35 на пункт зв’язку 18 ДПРЧ надійшло повідомлення про те, що на вул. Паперника у м. Славута внаслідок пориву вітру впало дерево на лінію електропередач. Надзвичайники ДСНС розрізали повалене дерево за допомогою бензопили та висувної драбини.


О 20:50 нетішинські надзвичайники знову отримали повідомлення про необхідність ліквідації наслідків негоди. Цього разу —  на вул. Ринкова перекинуті буревієм торгівельні прилавки перекрили рух на проїжджій частині. Рятувальники 8 ДПРЧ звільнили дорогу від повалених конструкцій.

О 21:10 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Порохня Хмельницького району сильним вітром було повалено дерево на автодорогу. Бійці 26 Державного пожежно-рятувального поста за допомогою спец інструментів деблокували автосполучення.

Загалом до ліквідації наслідків негоди було залучено 15 рятувальників на 5 одиницях пожежно-рятувальної техніки.
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки