Сьогодні, 17 червня, відбулося засідання виконкому Шепетівської міської ради в ході якого було розглянуто 41 питання порядку денного. Зокрема було вирішено:

✔Надано дозвіл ТОВ "АТБ маркет" на облаштування прилеглої території. В першу чергу мова йде про відновлення асфальтного покриття та дороги, яка була зруйнована при будівельних роботах. Представник маркету запевнив, що до 10-15 липня роботи буде виконано.
✔Виконком надав дозволи на облаштування бруківкою прилеглих територій ряду приватних підприємців.
✔Затвердили проектно-кошторисну документацію для: нового спортивного майданчика за адресою вул.Українська 108, в рамках "Громадського бюджету" минулих років (один з двох, які плануємо встановити цьогоріч); ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул.Індустріальні та поточний середній ремонт вул.Островського. 
✔Прийняли рішення щодо КНП "Шепетівська багатопрофільна лікарня": внесли зміни до фінплану для розподілу видатків на медикаменти та основні засоби, а також затвердили тариф на платні послуги. Внесли зміни й до фінплану КНП "Шепетівський центр ПМСД".
✔Підтримали створення нової комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, пам'ятних знаків та інших об'єктів.
✔Розширили контингент мережі учнів дитячої музичної школи на 2021-2022 роки на 17 учнів, та затвердили існуючий контингент мережі учнів дитячої художньої школи.
✔Підтримали порушення клопотання про присвоєння звання "Мати-героїня" ще одній шепетівчанці.
✔Поновили роботу комісії з прийому-передачі у комунальну власність міста гуртожитків по вул. Старокостянтинівське шосе 33 та 37, що дасть можливість мешканцям здійснити приватизацію житлових приміщень.
✔Погодили та підтримали ряд питань, що підлягають компетенції служби у справах дітей.
За матеріалами сторінки міського голови Віталія Бузиля 

Інші новини Шепетівки