Впродовж 6-7 червня поліцейські Шепетівського РУП забезпечували публічну безпеку під час проведення велоперегонів.

У м. Шепетівка відбувся «Велодень», зібравши сотні бажаючих проїхатися містом без перешкод. 

На своєму двоколісному помічнику  приєднався до оздоровчого заходу й поліцейський офіцер громади  Шепетівського РУП Олександр Козачук.

6  червня з самого ранку на площі ім. Шевченка зібралися велосипедисти з усього міста. Бажаючих прийняти участь у велопробігу було безліч. Містяни проїхали містом по вільній від автотранспорту дорозі. 

Безпеку велосипедистів забезпечували екіпажі сектору реагування патрульної поліції. Особовий склад поліції  був задіяний під час перекриття дорожнього руху.

Завдяки зорганізованій роботі патрулів масове зібрання відбулося в цілковитій безпеці. Жодних порушень з боку учасників виявлено не було. Люди раділи від того, що на кілька годин вони стали рівноправними учасниками дорожнього руху, на яких варто зважати водіям автівок.


7 червня за прикладом дорослих вулицями Ленковецької ТГ проїхались ще з півсотні дітей у супроводі поліцейських офіцерів громади Шепетівського РУП. 

Велодень ще раз засвідчив важливість  організації вело інфраструктури по місту. Велосипедисти мають почувати себе захищеними на дорозі.
Шепетівське районне управління поліції 

Інші новини Шепетівки