4-5 червня в місті Білосток, що у Республіці Польща, відбулися ІІ Міжнародні техніко-медичні навчання “ЖНИВА-2021”, в який взяли участь вогнеборці з Польщі, Італії, Словенія, України та Молдови.

Основна мета тренінгу - об’єднати зусилля та досвід рятувальників різних країн задля вдосконалення навичок у досягненні основної цілі — рятування людського життя.

Україну на цих навчаннях мали за честь представити рятувальники Хмельниччини з м. Кам’янець-Подільського та діти місцевого осередку Кам’янець-Подільської районної дитячої громадської організації “Клуб юних миротворців”.

Навчання відбулися у кілька етапів. Перший з них передбачав гасіння умовної лісової пожежі. Наступні етапи полягали в проведенні аварійно-рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод за участю сільськогосподарської техніки, надання домедичної допомоги потерпілим з різними ступенями тяжкості, серед яких переломи, політравми кінцівок, проникаючі травми внутрішніх органів, отруєння парами небезпечних газів та ураження електричним струмом, деблокування постраждалих з понівечених транспортних засобів та транспортування у безпечну зону.

Понад двісті учасників тренінгу були розділені на 18 команд, в які входили вогнеборці різних країн світу. Учасники навчань попри мовний бар’єр тренувалися виключно на мові професіоналізму.


Фахівці ДСНС та юні захисники Вітчизни Кам’янеччини показали високий рівень практичних навичок як при рятувальних роботах та ліквідації НС різного характеру, так і під час надання невідкладної домедичної допомоги потерпілим.

По завершенню навчань його організатори вручили кожному учаснику сертифікати про участь у рятувальному тренінгу “ЖНИВА-2021”.

Крім того, в рамках проєкт було підписано робочу угоду про дружбу та співпрацю між рятувальниками Хмельниччини та волонтерською організацією “Пожежники проти лейкемії” з Республіки Польща.ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 


Інші новини Шепетівки