Шепетівська міська дитяча бібліотека з читачами-дітьми доєдналася до челенджу "Твоя ЕкоДія". Девіз – "Збережемо рідну природу", а оголосила його Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка.

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Це свято єднання народів планети у справі захисту довкілля та збереження багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. У цей день кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення навколишнього середовища.

Створюючи "ЕкоДію", наші активні маленькі читайлики вчилися сортувати сміття,збирали і здавали батарейки для утилізації і навіть виростили з кісточки авокадо.

В бібліотеці вже не перший рік встановлені контейнери для збору пластикових кришечок. Виявляється, що якщо кожен із нас щодня кине до контейнера бодай одну кришечку, то за місяць зберемо кошти на один протез для воїна.

Приєднатися до числа екологічно свідомих людей може кожний – головне бажання. Прибираючи сміття ми прокладаємо дорогу більш чистому майбутньому для нас самих же та наших нащадків!


Шепетівська міська бібліотека для дітей 

Інші новини Шепетівки