З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей на базі 18 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області рятувальники провели змагання: «Пожежні старти».

Перед початком стартів рятувальники провели для другокласників інструктаж. Адже навчати дітей уникати травм та оберігати від небезпек – основне завдання рятувальників.

На учасників змагань, які об’єднались у дві команди, чекали п’ять видів змагань. На початку, юні рятувальники вступили до запеклої боротьби за звання «юних знавців пожежної безпеки». Пізніше була естафета, під час якої діти вдавали пожежну команду, яка поспішає на пожежу, долають перешкоди, рятують потерпілих, а на останок – ліквідують умовну пожежу за допомогою бойового розгортання від пожежного автомобіля.

Діти із задоволенням брали участь у пожежних стартах та отримали безліч позитивних емоцій, яскравих вражень. Як результат – не було ані переможців, ані переможених, а перемогла дружба. За свою спритність, рішучі дії та проявлену майстерність усім учасникам змагань було вручено солодощі та плакати на пожежну тематику від рятувальників.

Варто зазначити, що всі заходи проводилися з дотриманням карантинних обмежень.


Шепетівський РУ ГУ ДСНС 
України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки