У рамках круглого столу «#школа_без_булінгу» його доповідачі провели для освітян міста та  Шепетівського району тренінг, який покликаний звернути увагу на дану проблему серед підростаючого покоління, її причини, форми, можливу відповідальність та запобігання ганебному явищу.

Спікери поділились з учасниками тренінгу шляхами профілактики та протидії насильству в шкільному середовищі. Надали інформацію про необхідність запровадження плану дій щодо подолання булінгу у навчальних закладах, наголосили на необхідності грунтовної роботи з батьками учнів та доступності для дітей інформації про гарячі лінії та можливість отримати допомогу.

Також під час тренінгу освітяни отримали відповіді на гострі запитання, які найчастіше виникають у тих, хто зіштовхнувся із цькуванням. Серед них: послідовність дій та відповідальність усіх сторін у випадку виявлення та доведення випадку булінгу та його види.

Обговорили психологічні особливості виявлення поведінкових ознак булера, спостерігачів та жертви булінгу. Доповідачі застерегли від замовчування таких випадків, оскільки це тільки погіршує ситуацію.


Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки