Громадський бюджет дає можливість кожному мешканцю Шепетівської міської територіальної громади брати участь у прийнятті рішень щодо розподілу міського бюджету в частині фінансування конкретних проєктів-переможців спрямованих на покращення якості життя шепетівчан.
Яким чином можна подати проєкт (пропозицію) для участі?

Автор проєкту — житель міста Шепетівка, сіл Плесна, Пліщин, Жилинці готує документ за напрямками (дорожньо-транспортна інфраструктура, енергозбереження,  комунальне господарство,  культура та туризм,  навколишнє середовище, освіта,  соціальний захист, спорт,  телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології) та розміщує для голосування в електронній системі https://budget.e-dem.ua/6810700000

Після проведеного голосування, комісія з питань Громадського бюджету, розглядає результати голосування, визначає переможців та виносить пропозицію на розгляд сесії Шепетівської міської ради для затвердження переможців.

У 2021 році для реалізації Громадського бюджету передбачено 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Нововведення — обов’язкові умови участі  у Громадському бюджеті 2021:
  1. Вартість проєкту не повинна перевищувати 50% суми загального обсягу Громадського бюджету, тобто цьогоріч – це два проєкти вартістю до 600 тисяч гривень.
  2. Голосування проводитиметься на електронному майданчику https://budget.e-dem.ua/6810700000
  3. Голосування проводиться виключно за допомогою електронно-цифрового підпису.
  4. Одна особа має право голосувати лише за 1 проєкт, але у кількості проєктів подавачі не обмежуються.

Інші новини Шепетівки