Понад два тижні працівники комунальних підприємств, волонтери та усі, хто відгукнувся на заклик міського голови Віталія Бузиля  наводять лад на вулицях та у зелених зонах міста.

За установами та організаціями були закріплені території  для прибирання та благоустрою, визначений комплекс здійснюваних заходів та обов’язки кожного.

За цей час силами Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства спільно з працівниками з господарчого обслуговування галузей освіти та культури проводилось санітарне прибирання на вулиці Миколи Островського та Валі Котика, Старокостянтинівського шосе, а також вулиць Героїв Небесної Сотні, Судилківської, Української, Залізничної та у сквері ім.Валі Котика.Прибирання Проспекту Миру проводиться силами працівників адміністрації суботнього ринку Шепетівки.Працівники закладів культури Шепетівки та учасники творчих колективів міста влаштували толоку біля міського Будинку Культури. У результаті значна територія позаду закладу та навколо кінотеатру розчищена від чагарників та сміття.Одночасно, працівники комунального підприємства ШРЕП збирають і вивозять сміття та гілля з ділянок, де ведеться прибирання, здійснюють ремонтно-відновлювальні роботи зовнішнього освітлення, заміну та демонтаж аварійних освітлювальних опор.У сквері Героїв АТО та на Алеї Слави Героїв України голова спілки підприємців міста Галина Веселкова організувала толоку. Активісти прибрали листя та сміття, видалили сухе гіляччя.Ми вдячні працівникам ЗОШ №8, працівникам дошкільної освіти та лісникам, які спільними зусиллями оргнанізували толоку у районі «Шанхай» на лісових галявинах. Дякуємо за підтримку ініціативи!Шепетівський центр зайнятості, Дитяча музична школа та підприємці-стоматологи теж долучилися до прибирання міста на заклик міського голови, впорядкувавши площу на вході до Парку культури та відпочинку та територію біля школи мистецтв.У цей час активісти-волонтери та працівники Шепетівського ЦЕНТУМ з власної ініціативи навели лад на клумбах Привокзальної площі. На черзі клумба біля міського Центру зайнятості.До прибирання прилеглої території вийшли техпрацівники Плесенської ЗОШ. Толока відбувається також в Пліщині та Жилинцях.Дякуємо усім активним мешканцям громади, які долучаються до прибирання за небайдужість і працю!

Шепетівська Міська Рада

Інші новини Шепетівки