У серпні минулого року для українців відкрився ринок газу. Відтоді споживачі можуть вільно обирати постачальників, а газопостачальні компанії пропонують клієнтам найвигідніші умови обслуговування і сервіс.

З одного боку ринок газу надає українцям можливість вибору. З іншого – не всі компанії здатні забезпечити надійні поставки блакитного палива та зручне обслуговування клієнтів.

Наразі ліцензію на продаж газу отримали понад 800 постачальників. Щодня нові гравці ринку пропонують жителям Шепетівщини свої послуги. І хоч практика свідчить, що не всі з них спроможні виконати власні обіцянки, проте чесна конкуренція завжди підвищує якість клієнтського сервісу. 

Як обрати нового надійного постачальника газу?
У квітні 2021 року закінчилися дія урядового рішення про встановлення граничної ціни на газ у 6,99 грн за кубометр, і блакитне паливо у деяких компаній почало дорожчати. Однак у значних постачальників ціна газу в квітні залишилися незмінною. Аби платити менше та отримати якісний і надійний сервіс, споживачі все частіше змушені думати про зміну газопостачальної компанії. Саме тому при виборі постачальника радимо звернути увагу, окрім ціни, на такі критерії:
  • Надійність – тривалість роботи компанії на ринку і наявність у нього ліцензії. Цю інформацію можна знайти на сайтах постачальників і НКРЕКП.
  • Сервіси – умови обслуговування, зокрема, наявність онлайн-інструментів і регіональних відділень (якщо складне питання можна вирішити на місці з конкретним менеджером, це буде безсумнівним плюсом).
  • Покриття – якщо постачальник працює в багатьох регіонах і поставляє газ великій кількості клієнтів, то він здатний задовольнити високі вимоги ринку. Адже такі компанії закуповують блакитне паливо у великих обсягах, тому споживачі не ризикують залишитися без ресурсу.
Значні постачальники газу в Україні працюють під спільним брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», якому довіряють понад 8 млн. українців. Одна з таких компаній - ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що більше п'яти років надійно та стабільно забезпечує енергоресурсом жителів Хмельницького і області, а також працює і в інших регіонах держави. Послугами підприємства користуються 415 тис. домогосподарств, більше двох тисяч промислових підприємств та бюджетних установ, а також дві сотні релігійних організацій. Компанія активно розвиває мережу центрів обслуговування клієнтів, яка наразі налічує 26 точок контактів і 22 центри обслуговування клієнтів.

На відміну від деяких інших компаній ТОВ «Хмельницькгаз Збут» не збільшує ціну на газ у квітні 2021 року – вона залишається 6,99 грн за м3.

Задля комфорту споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» пропонує зручний і функціональний арсенал онлайн-сервісів:
  • Особистий кабінет на порталі 104.ua;
  • мобільні додатки 104 Mobile для Android та 104 Mobile Light для iOS;
  • чат-боти 7104.ua у Viber і Telegram.
Інноваційна платформа 104.uа надає споживачам універсальні рішення, що роблять онлайн-розрахунки за блакитне паливо простими і комфортними. Один користувач сервісу може віддалено контролювати до 25 особових рахунків. У такий спосіб можна легко захистити літніх батьків чи родичів, що проживають навіть в інших куточках України, від ризикових контактів у банках та на пошті під час пандемії. Інтерфейс оновленого Особистого кабінету адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

Зручність обслуговування на 104.ua вже оцінила половина клієнтів компанії.

Як укласти договір з новим постачальником?
Для укладення договору споживачеві необхідні: паспорт, ІПН, EIC-код і документ на право власності. У постачальників є різні процедури підключення. Втім, одна з найпростіших – у ТОВ «Хмельницькгаз Збут»:
  1. Залиште заявку на сайті gaszbut.com.ua, заповнивши форму зворотного зв'язку.
  2. З вами сконтактує менеджер, який розповість про умови роботи і складе Заяву-приєднання.
  3. Вам надішлють вже заповнену Заяву-приєднання, яку необхідно підписати і відправити за зворотною адресою.
Після підключення вам прийде повідомлення про зміну постачальника. Зазвичай це займає близько тижня.
З актуальним Договором та умовами роботи ви можете ознайомитися на сайтах постачальників – компанії з ліцензією завжди розміщують їх у відкритому доступі.

Аби укласти договір на поставку газу з ТОВ «Хмельницькгаз Збут», телефонуйте за номерами: 097-48-11-390, 067-512-17-93 або 0385-43-21-86.

Інші новини Шепетівки