Сьогодні на позачерговій сесії депутати міської ради передали частину нерухомого майна КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка» в оперативне управління КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

Таке рішення викликане необхідністю оперативного розгортання більшої кількості ліжкомісць для прийому хворих на COVID-19. Міський голова Віталій Бузиль наголосив, що передача майна — це найшвидший шлях для забезпечення більшої кількості шепетівчан медичними послугами в період пандемії. Із медичних працівників вузлової лікарні будуть створені ковідні бригади.

Депутати міської ради та керівництво міста перед прийняттям рішення провели робочу нараду голів постійних депутатських комісій та голів фракцій за участю адміністрації Вузлової лікарні, Шепетівської багатопрофільної лікарні. Після наради робоча група виїхала на місце і оглянула приміщення вузлової лікарні і внесла свою пропозицію щодо частини приміщень вузлової лікарні, яку необхідно передати в оперативне управління КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

За словами депутата міської ради Олега Довганя, частина приміщень КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка» придатна для розгортання додаткового відділення для хворих на COVID-19. Більше того, у медзакладу є достойна палата інтенсивної терапії. Тому таке рішення необхідне і виправдане.

Як зауважив виконувач обов’язків головного лікаря КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Олександр Наумець прийняте рішення надзвичайно важливе, адже лікарня надміру завантажена хворими на коронавірус.

Інші новини Шепетівки