Українська швейна фабрика, що знаходиться новому базарі що на Проспекті Миру – приміщення колишнього ЖЕКу відкриває нову швейну лінію, що здатна офіційно працевлаштувати від 20-30 швачок на сучасне високооплачуване підприємство. 

Керуюча підприємством Тетяна Василівна згадує, що ще кілька років тому фабрика працювала виключно із чоловічим одягом та мала кілька десятків професійних швачок/кравців. За декілька років фабрика зросла, освоїла нове обладнання, а штат поповнився професійними технологами. Із головних надбань молодий керівник відмітила те, що підприємство розпочало навчати швейній справі людей, які раніше взагалі не стикалися із легкою промисловістю. 

—      Декілька місяців тому на рівні керівництва компанії було прийнято рішення запустити у роботу пошиття якісного, дизайнерського проте бюджетного жіночого одягу. Відтак ми вже розпочали пошиття жіночих футболок, джемперів та спортивних костюмів. 

Зі слів керівника навіть під час карантину 12 тис. грн. заробітної плати це цілком реально, а є фахівці які сьогодні отримують значно більше. 

Поспілкувавшись із працівниками фабрики ми переконалися, що дійсно підприємство має значну історію, а працівники мають замовлення та завантаженість протягом цілого року, а не сезонно як у інших цехах.

Отож зичимо успіху українським підприємцям та рекомендуємо молодим випускникам училищ чи технікумів, чи просто жінкам, які мають вільний час проте не знають у чому себе реалізувати спробувати себе саме на цьому підприємстві. Дійсно, відвідавши фабрику відчувається європейські умови праці, а головне професійний підхід до роботи. Якщо Ви зацікавились, телефонуйте для співбесіди за номером: 067 196 196 8. 

І в Україні можна працювати офіційно та отримувати гідні гроші.
Інші новини Шепетівки