Сесією Шепетівської міської ради 25.02.2021 року було затверджено склад відповідної комісії. Засідання комісії для розгляду заяв на предмет від’єднання відбуватиметься що два тижні, відповідно до наперед оприлюдненого графіка. Приймання заяв від населення здійснюватиметься з 1-го березня на першому поверсі приміщення Шепетівської міської ради. Для написання відповідної заяви потрібно мати при собі паспорт.
Звертаємо увагу! Першочергову можливість від’єднатись від централізованої системи опалення отримають мешканці 19 «розбалансованих» будинків та 79 будинків де більше ніж 50% абонентів вже перейшли на індивідуальне опалення. Від’єднання абонентів буде здійснюватися тільки в між опалювальний період, тобто з 1 травня 2021 року до 1 вересня 2021 року при наявності відповідної проектної документації.
«Шепетівське підприємство теплових мереж сьогодні має першочергове завдання від міського голови Віталія Бузиля — у найкоротші строки оптимізувати розбаланс системи теплопостачання, яку роками дестабілізували хаотичною видачею дозволів на від’єднання. Тому сьогодні в окремих будинках міста маємо картину, де лише 11 з 80 квартир користуються послугою централізованого теплопостачання. Забезпечення теплом таких будинків — це те саме, що перевозити відро піску пустим КамАЗом, звідси й величезні суми у платіжках. Тож стабілізація ситуації, в умовах, коли тарифна політика зростає щороку — насправді єдиний вихід. Це складне рішення, але ми змушені «рятувати ситуацію» після років бездумного жонглювання тепломережею міста, » — коментує заступник міського голови з житлово-комунальних питань Ігор Ялоха.

Інші новини Шепетівки