Здоров'я — це одна з основних цінностей людини. Здорова людина завжди має гарний настрій, високу працездатність, упевненість у собі. Для того, щоб бути успішним, життєрадісним, жити в мирі з самим собою і з усіма оточуючими нас людьми, мати гарне самопочуття і духовну рівновагу — потрібно щоденно працювати над собою. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим.», тобто вести постійно активний, здоровий спосіб життя, займатися фізичними вправами і своїм прикладом виховувати у підростаючого покоління любов до заняття спортом. Бо, як говориться у народному прислів"ї: «В здоровому тілі — здоровий дух!».

Саме тому з метою популяризації здорового способу життя в смт. Першотравневськ, що на Житомирщині з ініціативи Полонської ради ветеранів спорту та керівництва Баранівського ОТГ, 30 січня 2021 року, відбувся волейбольний турнір серед ветеранів 40+ приурочений до «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці завершення виведення військ з Афганістану». В турнірі взяли участь команди з м. Шепетівки «Лісівник», з м. Полонного, смт. Понінка, смт. Першотравневськ. Запекла боротьба велась на волейбольному майданчику. Усі учасники змагань продемонстрували свою майстерність та справжній бійцівський характер.

За підсумками проведеного турніру перемогу здобула команда м. Полонного, друге місце посіла команда «Лісівник» м. Шепетівка і третє — смт. Першотравневськ.

Від організаторів змагань команди отримали грошові нагороди та грамоти. Також, грамоти були вручені найкращому гравцю та досвідченому ветерану волейболу.

В цілому, турнір пройшов у дружній атмосфері, де всі отримали заряд бадьорості, задоволення та гарного настрою.


Інші новини Шепетівки