23 грудня 2020 року, враховуючи карантинні обмеження, відбулось чергове засідання спостережної комісії Шепетівської міської ради в онлайн-режимі.

В онлайн – конференції взяли участь: заступниця голови спостережної комісії Тетяна Вінницька, працівники Шепетівського міськрайонного відділу «Центр пробації» у Хмельницькій області, фахівці із соціальної роботи Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час онлайн-конференції обговорювались питання щодо злочинності в місті. Аналізувались злочини, які були скоєні засудженими до покарань без позбавлення волів 2020 році. Фахівцями із соціальної роботи розроблялись корекційні заходи для засуджених з урахуванням проведення оцінки потреб осіб.

У 2020 році на обліку в Шепетівському міськрайонному відділі «Центр пробації» у Хмельницькій області перебуває 161 засуджений. 82 особи жителі м.Шепетівка. Найчастіші злочини, які скоюються шепетівчанами – крадіжки за ст.185 ККУ та порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами за ст.286 ККУ.


Інші новини Шепетівки