Станом на 19.30 14 грудня у місті Шепетівка зафіксовано 1 летальний випадок (жінка 1948 р.н.). 6 шепетівчан,  які лікувалися від коронавірусної інфекції COVID-19, одужали.

Всього за час пандемії у місті Шепетівка лабораторно підтверджено 915 випадків захворювання, з них:
300 — лікуються,
584  — одужали,
31 — летальних.

За час пандемії у селі Плесна  лабораторно підтверджено 17 випадків захворювання, з них:
2 — лікуються,
13  — одужали,
2 — летальних.

У селі Пліщин  лабораторно підтверджено 8 випадків захворювання, з них:
1 — лікуються,
7 — одужали.

Серед жителів села Жилинці за час пандемії не було лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
Станом на 19.30 14 грудня на стаціонарному лікуванні в Шепетівській ЦРЛ  перебуває 34 хворих жителів Шепетівського району.
Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації закликає шепетівчан дотримуватися встановлених протиепідемічних норм та вимог!
Використання масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції знижують ризики захворювання на COVID-19.

Що потрібно пам’ятати?
Якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання (гарячку з раптовим підвищенням температури тіла, яка може коливатись від 37,4 до 40°С, появу сухого кашлю та втоми, втрату нюху та смаку та ін.), самоізолюйтеся та обмежте контакти з іншими людьми, використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно замінювати/знезаражувати).
Закликаємо не піддаватись паніці, але бути відповідальними: за найменших ознак хвороби — зателефонуйте своєму сімейному лікарю та повідомте його про свій стан та симптоми.

Будьте свідомими та відповідальними!
Бережіть себе і своїх близьких!

Шепетівська міська рада

Інші новини Шепетівки