У Шепетівці на проспекті Миру, 12 тамтешній старий стадіон отримав нове життя: на його місці відкрився сучасний спортивний майданчик європейського зразка зі штучним покриттям.

Така подія зібрала маленьким любителів футболу, а також мешканців міста.

Урочистості відбулися за участі Віце-президента Української асоціації футболу Вадима Костюченка, народного депутата України Олександра Гереги та кандидата на посаду міського голови Шепетівки Світлани Павлишиної.

Першим привітав шепетівчан Віце-президент УАФ:
— Шановні майбутні чемпіони та містяни, приємно бути сьогодні на відкритті такого об'єкта. Особисто хотів передати вітання від Президента УАФ Андрія Павелка, від головного тренера команди України Андрія Шевченка. Впевнений, що така подія – новий сучасний майданчик, сприятиме розвитку спорту в місті серед дітей.


Подібні майданчики відкриваються у Німеччині, Іспанії, Італії, Франції, і сьогодні — у Шепетівці. Чудово, що в Шепетівці є потужна команда «За конкретні справи», яка розвиває спорт у регіоні та дбає про майбутнє наших дітей».

Найбільше сьогодні раділи хлопці із будинків, що розташовані по-сусідству із футбольним полем.
— Це – просто бомба! — радісно коментували діти. — Добре буде грати у футбол. Всі міські навчальні та спортивні заклади, а також школи Шепетівського району отримали від Української асоціації футболу спортивний інвентар та методичні матеріали, як виховувати майбутніх чемпіонів України.


— Ми надаємо все необхідне, щоб діти з раннього віку грали у футбол. Методичні матеріали для того, щоб вчителі у школах могли розібратися і починали грати та перемагати. Вчителі фізкультури та тренери щиро подякували за таке важливе поповнення спортивної матеріальної бази.

Про важливість розвитку спорту у навчальних закладах зауважив народний депутат України Олександр Герега:
— У Шепетівці відкриваються два майданчики. І кожний із них отримає сувенір із підписами всіх гравців збірної України. Всі школи, які сьогодні отримали спортивний інвентар від УАФ, також отримують такі сувенірні м'ячі. Вони стануть гарною згадкою про сьогоднішню подію та надихатимуть юних спортсменів досягати висот у заняттях спортом.

Після урочистого відкриття на полі відбулася футбольна гра серед місцевих дорослих команд.


Інші новини Шепетівки