Щодня збільшується число хворих на COVID-19, які лікуються у Шепетівській ЦРЛ. На ранок понеділка, 19 жовтня, на стаціонарі перебуває 72 хворих на коронавірус та 28 із підозрами на COVID-19. У медзакладі відкривають вже п’яте відділення на 20 ліжок для хворих на коронавірус. Найбільше лікарня потребує засобів індивідуального захисту. Чергову партію допомоги надав медзакладу обласний оперативний штаб по боротьбі із COVID-19. Благодійники за час пандемії для медиків вже стали добрими друзями, які завжди приходять на допомогу в найскладніші періоди.

— Сьогодні отримали чергову партію засобів індивідуального захисту від оперативного штабу —. безконтактні термометри, які нам вкрай необхідні. Додатково розгортаємо ще одне відділення на базі амбулаторної інфекційної служби. Добре, що у черговій партії є все, в чому є потреба —засоби захисту, пульсоксиметри, безконтактні термометри, засоби для дезінфекції. А ще захисні комбінезони гарної якості, захисні щитки та окуляри, лампа ультрафіолетового опромінення, яка необхідна для дезінфекцій приміщень. Великий об’єм допомоги для медичного закладу важливий, бо ми зможемо захистити персонал і покращити якість обстеження хворих та дотримуватися протиепідемічних правил у відділеннях, посилити при потребі обробку приміщень. Від імені всього колективу хочу подякувати штабу за таку вчасну допомогу. Дійсно – це важливо, — зазначила головний лікар Шепетівської ЦРЛ.

Медперсонал сьогодні перебуває на передовій у боротьбі із COVID-19. Станом на сьогодні шепетівські медики активно включились у роботу та відчувають велику відповідальність. Сформовано 7 бригад, в яких задіяно 84 медпрацівники. В кожну із них входить 3 лікарі та середні й молодші медичні працівники.

— Всі наші працівники розуміють надзвичайно важливу ситуацію, тому дуже добросовісно виконують свої обов’язки. Звичайно, вони всі працюють в екстремальних умовах, постійно ризикують своїм здоров’ям. Тому засоби індивідуального захисту та дезінфекції, а також обладнання вкрай необхідно для медиків, можна сказати, кожної хвилини, — додала головний лікар.

Вже понад пів року штаб по боротьбі із COVID-19 найбільше допомагає Шепетівській ЦРЛ.

— Ми дбаємо та надалі дбатимемо про медичний персонал, бо прекрасно розуміємо, що в ваших руках наші життя. Оперативний штаб, який працює у Хмельницькій області за сприяння Галини та Олександра Герег, і надалі буде допомагати. Ви тільки лікуйте, будьте сильними, бо ми за вас тримаємося, наче за соломинку. Дякуємо, що ви є і нас рятуєте, — висловила слова вдячності голова оперативного штабу Світлана Павлишина.

Інші новини Шепетівки