СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА

  • Сучасна інфраструктура                                                       
Ініціювання та фінансування програм по благоустрою міста Шепетівка.
Комплексне і масштабне вирішення нагальних проблем, серед яких водозабезпечення, освітлення, встановлення сучасних безпечних ігрових майданчиків, облаштування належних прибудинкових територій.
Підтримка ОСББ міською радою на основі співпраці та співфінансування. Напрацювання надійних партнерських відносин із об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, які самі обиратимуть підрядника та контролюватимуть розподіл коштів. Виведення ОСББ на грантові програми, які дозволять залучати додаткові кошти в осередки.

  • Зміцнення місцевого бюджету
Шепетівка   - повинна стати «інкубатором» для малого бізнесу.
Створення нових робочих місць, перспективи для молоді, щоб  хотілось жити тут та розвивати своє рідне місто.
Залучення фінансових ресурсів та інвестицій, створення платформи для діалогу соціально-відповідального бізнесу, влади та громадськості.
Сприяння у реалізації бізнес-проєктів підприємців, підтримка громадських ініціатив.
Податкова наповненість бюджету та зміцнення бюджетоутворюючих підприємств. Належний розвиток вузлових шляхів, потужних виробництв, військових частин.

  • Пропорційний розподіл коштів
Об'єднання з міською Шепетівською ОТГ   дозволить громадам сіл Плесна, Пліщин і Жилинці побудувати повноцінні взаємовигідні партнерські відносини, брати участь в розподілі коштів з дотриманням принципів рівноправності та пропорційності.

  • Роботу – комунальним підприємствам
Комунальні підприємства Шепетівки повинні бути прибутковими. Маючи ресурс, вони можуть активно виконувати підрядну роботу по укладанню бруківки,  здійсненню транспортних послуг, прокладанню водогонів тощо, отримуючи за це кошти для повноцінного функціювання.

  • Створення туристичної привабливості регіону
Маючи неймовірну кількість пам’яток історії і культури, потужний осередок духовності –Шепетівка повинна відродитись, як туристичний центр.

Біографічна довідка:
Павлишина Світлана Андріївна народилася 18 квітня 1972 р. у м. Хмельницький. З Шепетівщиною Світлану Павлишину пов’язує, в першу чергу, родинна історія. У селі Хутір народилась її мати. Батьки познайомились у місті Шепетівка, де народився її брат. Її життя і професійна діяльність пов’язані з Поділлям.
15 років присвятила роботі на освітянській ниві: вчитель української мови і літератури, методист РМК, заступник, а згодом – начальник Чемеровецького відділу освіти.
З травня 2015 р. – експерт Хмельницького офісу реформ.
Депутат Чемеровецької районної ради 2010-2020 рр.
З листопада 2015 р. – голова Чемеровецької районної ради.
З жовтня 2018 по січень 2020 рр. – заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації.
Наразі очолює службу соціальної політики Хмельницького регіону компанії Епіцентр Агро.

Світлана Павлишина:

  • «Ніколи не почувалася в Шепетівці чужою. Тут народилася моя мама, з цим містом пов’язані найкращі спогади дитинства, що в рази збільшує відповідальність перед шепетівчанами і зобов’язує виконати план дій, спрямованих на розвиток. А досвід та підтримка для цього в мене є»
«Моя команда – конкретна та професійна і в мене є чіткий план дій, як зробити Шепетівку містом для щасливого життя».

Оплатив: Хмельницька обласна організація Політичної партії “За конкретні справи”.

Інші новини Шепетівки