Про захворювання Михайло Полодюк, мер Шепетівки, дізнався нещодавно. Каже, що минулого четверга після роботи відчув слабкість.

Вже наступного дня — у п’ятницю, пішов на самоізоляцію. За декілька днів він отримав позитивний результат тесту, який раніше здав у приватній клініці.

Вчинив так, аби зайвий раз не контактувати з людьми, щоб не наражати на небезпеку. Зараз перебуваю на лікарняному, — в телефонній розмові повідомив для «День за днем» Михайло Полодюк. 

На питання: де міг підхопити небезпечне захворювання, яке вже кілька днів косить тисячами українців, відповів:

Нещодавно захворів працівник одного з управлінь виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Робота є робота, я з ним контактував. Цілком міг і від нього заразитися.

Наразі у Шепетівці та районі в розпалі передвиборча кампанія, кандидати зустрічаються з електоратом. Відомо, що міський голова має намір балотуватися на посаду ще раз. Вочевидь через захворювання зустрічі з мешканцями громади скасовуються. Ми поцікавилися у Михайла Полодюка, як захворювання позначиться на подальшій участі у виборах?

Хоча я вимушений піти на режим самоізоляції, але це не вплине на передвиборчу кампанію. Хвороба — це випробування для мене і моєї родини. Сподіваюся разом ми усе здолаємо. Шепетівчан закликаю берегти себе і тих, кого любите. 

Нагадаємо, станом на ранок 7 жовтня в Україні зафіксовано 4753 нових випадки COVID-19 — це антирекорд кількості нових хворих за добу.


Інші новини Шепетівки