Суд ухвалив вирок жителю Шепетівки та його чотирьом родичам, яких працівники поліції Хмельниччини затримали за створення організованої злочинної групи, котра займалась розповсюдженням наркотиків.

У травні 2017 року 40-річний шепетівчанин, який уже раніше мав проблеми із законом, об’єднав членів своєї родини у злочинну групу і налагодив надходження в Шепетівку оптових партій наркотиків у концентрованому вигляді. Тут їх готували, ділили на порції та збували методом «закладок». Місце знаходження товару покупцям вказували після того, як вони перераховували гроші на банківські рахунки зловмисників.

Ізяславський районний суд визнав винними п’ятьох членів родини в незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, особливо небезпечних наркотичних засобів, у великих розмірах, вчиненому повторно, організованою групою (частина 3 статті 307 Кримінального кодексу України).

Крім того, організатора суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 309 КК України — незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичного засобу, особою яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 307 КК України, призначивши йому остаточне покарання — 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Одну з учасниць групи суд визнав винною ще й у шахрайстві (ч. 1 ст. 190 КК України); підробленні офіційного документа іншою особою, яка має право посвідчувати такі документи, і який надає права, з метою використання його підроблювачем (ч. 1 ст. 358 КК України); використанні завідомо підробленого документу (ч. 4 ст. 358 КК України). Її суд покарав остаточно 5 роками позбавлення волі, але єдину звільнив від відбування покарання з випробуванням на 3 іспитових роки. У суді організатор та члени злочинної групи вину в інкримінованих злочинах визнали й розкаялися.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

Інші новини Шепетівки